Клітинне харчування Rain з Америки.

Клітинне харчування — здатність клітин організму споживати поживні молекули в кількості, необхідній для повноцінної життєдіяльності клітини.
Більшість людей говорять про харчування в масштабах органу або всього організму.

Наприклад: білок підтримує здорові м'язи, артишок — здоров'я печінки, а журавлина — здоров'я нирок. А харчування, як і загальне здоров'я, починається в клітці.
Уявіть екран телевізора. Для того щоб створити гарну картинку, працюють тисячі пікселів. Якщо якась частина з них перестане працювати, ми перестанемо розрізняти зображення на екрані.

Так і організм складається з 30 трильйонів клітин, які працюють спільно. І тільки повноцінне харчування допоможе підтримувати цілісну роботу організму. Клітинне харчування — основа для підтримання здоров'я всіх великих систем організму і загального фізичного благополуччя.
У чому різниця між клітинним та звичайним харчуванням
Ви можете купити на обід суп швидкого приготування, шашлик, смузі-боул або суші. Але клітинам це ще ні про що не говорить.

Для клітин є тільки амінокислоти, жирні кислоти, прості цукри, мікро - та макроелементи, вітаміни, яким дали збірна назва «нутрієнти».
Решта — те, що додають в сучасні продукти: консерванти, підсилювачі смаку, барвники та інше — непридатне для харчування клітин, це створює додаткове навантаження на системи детоксикації.


Все це веде до того, що людство працює на аптеки.

З фізіологічної точки зору існує два етапи процесу травлення:
організму та клітинний.

На першому етапі організм розщеплює великі частинки їжі за допомогою механічної обробки, травних соків і ферментів. На цьому етапі організм витрачає велику кількість енергії для розщеплення великих молекул на дрібні:
· білки розщеплюються до амінокислот;
· жири — до гліцерину і жирних кислот;
· вуглеводи — до простих цукрів;
· нуклеїнові кислоти (ДНК і РНК) — до нуклеотидів.

2 етап - нутрієнти, отримані в процесі перетравлення і надійшли в кров, стають поживними елементами для клітин.

В аптеках України і на різних сайтах все частіше з'являються у продажу Бади, які називають клітинним харчуванням.

По суті, це добавки, збагачені речовинами, якими харчуються клітини.

Але чи є гостра потреба в їх використанні? Необхідні макронутріенти (повноцінні білки, жири, вуглеводи) ми цілком можемо отримувати з допомогою корисних продуктів.

Але так, як поживна цінність продуктів за останні 50 років знизилася в десятки раз, нам потрібно кожного дня їсти відрами. І навіть це не дає гарантію що все засвоїться.

Але справа з мінералами і вітамінами йде трохи складніше. Із-за нераціонального використання ґрунтів з кожним поколінням кількість мікроелементів у продуктах стає все менше.

Тому має сенс додавати в своє меню мінеральні комплекси.

Таким чином, клітинне живлення = здорова їжа + нутрицевтики (Бади) залежно від індивідуальної потреби.

Клітинне живлення нового покоління Рейн

Як поживні речовини потрапляють у клітини
Клітина — складна біохімічна станція, для роботи якої потрібно безперебійне надходження «деталей» — нутрієнтів.
На кожному етапі травлення їжа розбивається на більш дрібні шматочки, які легко засвоюються клітинами.

Виділяють три основних шляхи надходження поживних речовин в клітини.

1 спосіб: клітина відкриває тимчасовий «рот» у своїй мембрані і ковтає те, що хоче. Таким чином в клітини потрапляють тверді і рідкі частки їжі.

Як це відбувається? Ліпіди і білки в клітинній мембрані починають формувати стінки навколо молекули, яка намагається проникнути в клітину. Це виглядає як відкривається рот. Коли молекула проштовхується через мембрану, навколо неї утворюється міхур. Потім це захисне покриття руйнується ферментами, що знаходяться в лізосомах, органоидах, що забезпечують внутрішньоклітинне травлення.

2 спосіб: поживні речовини використовують білок-носій (наприклад, альбумін — білок крові). Це подібно живильному речовині — провідникові через ряд замкнених дверей мембрани в клітку.

3 спосіб: проникнення через канали мембрани клітини. Поки молекули поживних речовин проходять тести на розмір, заряд і інші властивості, вони можуть досить легко проникати через пори, створені канальними білками.

Останній найбільш швидкий шлях для надходження поживних речовин у клітину.
Незалежно від обраного маршруту, потрапивши всередину клітини, молекули поживних речовин використовуються за призначенням для підтримки вашого здоров'я на клітинному рівні.

Глюкоза з вуглеводів розщеплюється і використовується для отримання енергії. Жирні кислоти (ліпіди) і амінокислоти (частини білка) використовуються в якості будівельних блоків або енергії.
Чим харчуються наші клітини
Таким чином, в залежності від продукту, який ми вживаємо, кількість нутрієнтів буде різний і поживна цінність для клітин теж буде відрізнятися. Як визначити, в яких продуктах найбільше нутрієнтів? Дізнатися їх нутритивну щільність. Нутритивная щільність — кількість нутрієнтів на 1 ккал продукту.
Таблиця нутритивної щільності від 0 до 100
Найбільш нутритивно щільні для наших клітин — сирі овочі і фрукти. Головне завдання — поєднувати продукти з початку списку з продуктами з середини списку і уникати продуктів з живильної щільністю 1-0.
Чим більше на тарілці нутритивно щільних продуктів, тим якісніше буде харчування клітин.
У країнах, де вміст вітаміну Р (біофлавоноїди) з цитрусових, винограду, шипшини в харчуванні близько до 80-100 мг на добу (Франція, Греція, Іспанія), смертність від онкозахворювань, хвороб серця і судин три рази нижче, ніж в країнах, де добове споживання цих речовин становить лише 10-12 мг (США, Швеція, Україна).

Клітинне харчування Rain

Купуйте напряму від виробника та будьте впевнені у якості продукції
Можуть клітини голодувати і переїдати?
З'їдено не означає переварено і засвоєно! Постулат, який знають всі нутриціологи. На шляху від тарілки до клітини їжа проходить довгу механічну і хімічну обробку. Якщо якийсь із процесів порушений, їжа не буде розщеплюватися належним чином і клітини будуть голодувати. Голодування клітин можна визначити шляхом самодіагностики і з допомогою базового чекапа, який регулярно повинен проходити кожна людина.

Зовнішні ознаки клітинного голодування:
· в'ялість, сухість та тьмяність шкіри;
· випадання і ламкості волосся;
· порушення в будові нігтів — ламкість, відсутність лунок на нігтях, поява смуг, випуклостей, плям різного кольору;
· темні кола під очима, схильність до появи синців і т. д.

Немає певних аналізів, які показують голодування клітин, але ми побічно можемо виявити дефіцит нутрієнтів, здавши загальний аналіз крові, загальний білок, глікований гемоглобін, мікроелементи і вітаміни. Зниження даних показників до нижньої третини або вихід за нижню межу референса може означати клітинне голодування.

Для коректного перетравлення їжі потрібно:
1. Ретельне пережовування їжі. Травлення починається у роті. У слині міститься фермент амілаза, яка бере участь у первинному розщепленні вуглеводів.
2. Оптимальна кислотність шлункового соку (1,5–2 pH). При порушенні в роботі сфінктерів, надлишку вуглеводів в раціоні, тривалих голодуваннях, зловживання алкоголем, лікарськими засобами кислотність може змінюватися.
3. Здоров'я кишкової стінки. Кишкова стінка складається з безлічі ворсинок, загальна площа яких порівнянна з площею футбольного поля! Якщо стінка кишечника збуджена, всмоктування нутрієнтів порушується.
4. Баланс мікробіоти товстого кишечника. Мікробіота бере активну участь в розщепленні клітковини. Продукти метаболізму бактерій — речовини, що підтримують здоров'я клітин кишечника і вітаміни для живлення клітин.
Уважно виконуйте ці рекомендації, інакше ніяка купівля добавок не зможе поліпшити ваш стан.
Може клітина переїсти? Ще як!
Як нестача, так і надлишок нутрієнтів порушує біохімічні шляхи в клітці. При надлишковому надходженні речовин клітина перестає відгукуватися на зовнішні стимули. Нутрієнти, які не потрапили в клітину, будуть залишатися в крові та створювати додаткове навантаження на судини і органи виділення. Не витрачайте останні сили організму на виведення токсичних речовин з їжею, ціна цього може бути дуже велика.
Наприклад, надлишок глюкози можна виявити шляхом самодіагностики: потемніння шкіри на місцях згинів (лікті, шия, пахви), поява папілом, швидка стомлюваність. Підтвердженням цього буде поява глюкози в сечі, підвищення рівня глюкози та глікованого гемоглобіну в крові вище оптимальних значень.
Людина спроможна регулювати ситість своїх клітин!
Кому підходить клітинне харчування?
Клітинне харчування підходить абсолютно всім людям, від народження і до останнього подиху.
Наповнюючи клітини необхідними нутрієнтами, ви будете сприяти самовідновлення організму.

Оптимізація клітинного живлення
Поліпшення в клітинному харчуванні відбуваються з часом через зміни у вашому способі життя, дієти і завдяки вживання добавок.
Тіло, як велика біохімічна станція, буде розподіляти надходять нутрієнти для відновлення організму.
Але! Важливо враховувати, що ваші потреби з часом і в різних умовах змінюються.
В залежності від віку, пори року, місця проживання, кількості стресу, індивідуальних особливостей організму клітинам треба різне співвідношення нутрієнтів.
Наприклад, під час високих фізичних навантажень у клітин підвищується потреба в надходженні амінокислот, а при наявності ниркових захворювань, навпаки, краще обмежити їх надходження.

Правильне харчування ваших клітин — мета будь-якого харчування. Складність полягає в тому, що клітинне харчування відбувається в мікроскопічному масштабі і включає в себе складні механізми.

Якщо нам звично думати про поживні речовини для підтримання здоров'я мозку, серця та інших органів, то занурення в тонкощі того, як харчуються наші могутні мітохондрії, здається більш складним. І це нормально.
Будь-яке знання про харчування корисно для здоров'я людини. Ми сподіваємося, що з кожним поколінням люди будуть ставати все більш освіченими, купувати менше порожньої їжі і, як наслідок, рідше ходити до аптеки.
Дотримуючись клітинного живлення, вже протягом перших тижнів ви відчуєте, як вдячно відгукується ваш організм.

Офіційна інформація RAIN International, Limited Liability Company виробляє харчові добавки на основі насіння рослин.

Вона зосередила свою увагу на рідких добавках на основі запатентованої технології холодного пресування екстрактів висококонцентрованих антиоксидантів, знайдених у насінні.

Компанія пропонує продукти з насіння чорного кмину та інших рослин.

Продукцію реалізується через партнерів та дистриб'юторів.

Компанія Rain International, LLC була зареєстрована у 2011 році.
Штаб-квартира знаходиться в American Fork, штат Юта.
Засновник та виконавчий директор: Mr. Byron Belka
Операційний директор: Mr. Casey Whitaker
Юридична адреса: 825 East 1180 South Suite 310, American Fork, UT 84003, United States
Телефон: 855-724-6606 Факс: 855-265-7859

Залишились питання?

Ми з радістю відповімо! Зателефонуйте або напишіть нам.