Сертифікати на продукцію Rain

Rain - це набагато більше, ніж просто компанія, яка продає продукцію.

Від самого початку ми прийняли рішення нести зміни і покращувати світ навколо нас, починаючи з індустрії здоров'я, і далі, виходячи за ці межі назустріч до розв'язання глобальних проблем забезпеченості, освіти, поліпшення стилю життя, і багато іншого.

Ми віримо, що загальний людський досвід, який потрібен кожному з нас, є у кожного з нас, і ми готові ним ділитися. Отже, почнемо спочатку...

Насіння

Кожен овоч, фрукт, трава, рослина починає своє життя з насінини. Тож не дивно, що вчені заявляють, що насіння - найбільш концентрована форма поживних речовин у природі. Rain International - це перша компанія, яка використовує потенціал поживних речовин насіння у своїй продукції. У кожному нашому продукті використовується насіння, яке обробляється однією з найщадніших систем холодного пресування, що дає змогу оліям з насіння і рослин залишатися максимально біодоступними для організму людини. Це особливо важливо для поживних речовин, тому що Rain йде до джерела речовин найкорисніших рослин і розкриває найсильніші антиоксиданти, вітаміни та мінерали.

Офіційна інформація RAIN International, Limited Liability Company виробляє харчові добавки на основі насіння рослин.

Rain зосередила свою увагу на рідких добавках на основі запатентованої технології холодного пресування екстрактів висококонцентрованих антиоксидантів, знайдених у насінні.

Компанія пропонує продукти з насіння чорного кмину та інших рослин.

Продукцію реалізується через партнерів та дистриб'юторів.

Компанія Rain International, LLC була зареєстрована у 2011 році.
Штаб-квартира знаходиться в American Fork, штат Юта.
Засновник та виконавчий директор: Mr. Byron Belka
Операційний директор: Mr. Casey Whitaker
Юридична адреса: 825 East 1180 South Suite 310, American Fork, UT 84003, United States
Телефон: 855-724-6606 Факс: 855-265-7859
Сертифікати
Ми тестуємо нашу продукцію в лабораторних умовах, щоб переконатися в тому, що вона чинить заявлений вплив на організм людини. Незалежні біоаналітичні лабораторії, які обслуговують харчову, нутрицевтичну, фармацевтичну та косметичну галузі, з'ясували, що продукція RAIN є ефективними харчовими добавками, які поліпшують здоров'я та енергійність.
 • Всесвітнє антидопінгове агентство
  Незалежна організація, що здійснює координацію боротьби із застосуванням допінгу в спорті, створена за підтримки Міжнародного олімпійського комітету.
 • BRUNSWICK LABS
  Компанія, що спеціалізується на клінічних і доклінічних випробуваннях і дослідженнях фітонутрієнтів і ліків.
 • BSCG
  Група з контролю за забороненими речовинами, є золотим стандартом у незалежній сертифікації та тестуванні заборонених речовин.
 • HALAL
  Це ретельне вивчення лінії виробництва групою фахівців, які мають відповідні знання не тільки з питань релігії Ісламу, але і в області виробництва, біології, хімії та інших необхідних наук
 • Національний Науковий фонд США
  Центр є незалежним некомерційним органом, що займається розробкою стандартів і проведенням сертифікації косметичної, харчової та сільськогосподарської продукції.
 • Національне агенство з контролю за продуктами та ліками
 • GMP - регулююче виробництво лікарських засобів
  Правила GMP призначено для зниження ризику у використанні будь-якої фармацевтичної продукції, котрий неможливо повністю усунути тестуванням готової продукції. Принципи та правила GMP є обов'язковими для всіх країн — членів ЄС.
 • Не містить ГМО
Сертифікат NSF - стандарт якості, створений незалежною організацією NSF (National Science Foundation) International 1944 року.
Сертифікат відповідності вимогам NSF видається Центром сертифікації NSF International, розташованим у США.

Центр є незалежним некомерційним органом, що займається розробкою стандартів і проведенням сертифікації косметичної, харчової та сільськогосподарської продукції.

NSF International активно співпрацює зі Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ).
Основні вимоги стандарту NSF:
під час виробництва забезпечується зниження рівня забруднення довкілля; у складі не повинно бути шкідливих речовин, що впливають на безпеку продукції; інформація, нанесена на продукті, має бути достовірною. Процес виробництва та склад перевіряється фахівцями NSF International раз на рік.
У сертифікаті, виданому компанії Innovative FlexPak, - виробнику RAIN SOUL, - сказано, що ця компанія, розташована за адресою North Mountain Springs Parkway, м. Спрінгфілд, штат Юта, працює відповідно до Інспекційної програми Департаменту сільського господарства і продовольства штату Юта.

Департамент сільського господарства та продовольства регулює продукцію, виробництво та реалізацію продуктів харчування та біологічно активних добавок відповідно до Закону штату Юта про здорові продукти харчування та Правил захисту продуктів харчування (FPR), якими також визначаються стандарти правильного облаштування виробничих потужностей та належного процесу виробництва продуктів харчування (Good Manufacturing Practice; GMP) на них.
Сертифікат GMP, виданий виробнику Rain Soul і Rain Core Цей сертифікат GMP виданий офіційними органами штату Юта, за місцем виробничих потужностей, на яких виготовляється продукція торгової марки Rain. Сертифікат GMP (Good Manufacturing Practice; Належна виробнича практика) видається за дотримання виробником лікарських засобів і медичних виробів відповідних норм, правил і вказівок.

Залишились питання?

Ми з радістю відповімо! Зателефонуйте або напишіть нам.